B78108S1224J009
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B78108S1224J009 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B78108S1224J009 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | FIXED IND 220UH 250MA 3.3 OHM TH |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B78108S1224J009 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 220UH 250MA 3.3 OHM TH | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |