Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B78108S1273K000
B78108S1273K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B78108S1273K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B78108S1273K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 27UH 530MA 830 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero B78108S1273K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 27UH 530MA 830 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 451322 pcs Tietolomake B78108S, B78148S Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) suojaus Unshielded
Sarja BC Arvioinnit -
Q @ Freq 55 @ 2.52MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)