Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B78108T1332K9
B78108T1332K9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B78108T1332K9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B78108T1332K9
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 420MA 500 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B78108T1332K9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 420MA 500 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4884 pcs Tietolomake B78108T, B78148T Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm) suojaus Unshielded
Sarja MCC Arvioinnit -
Q @ Freq 40 @ 7.96MHz Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 110MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 420mA 500 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 420mA Nykyinen - värikylläisyys -