Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B78108T1472J000
B78108T1472J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B78108T1472J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B78108T1472J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 380MA 650 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero B78108T1472J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 380MA 650 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 461966 pcs Tietolomake B78108T, B78148T Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm) suojaus Unshielded
Sarja MCC Arvioinnit -
Q @ Freq 40 @ 7.96MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)