Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B78148E1472K009
B78148E1472K009
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B78148E1472K009 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B78148E1472K009
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 2.75A 85 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero B78148E1472K009 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 2.75A 85 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 333947 pcs Tietolomake B78108E, B78148E Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm) suojaus Unshielded
Sarja BC Arvioinnit -
Q @ Freq 45 @ 1MHz Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet B78148E1472K 9
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 35MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 2.75A 85 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 85 mOhm Max Nykyinen arvostelu 2.75A
Nykyinen - värikylläisyys 2.7A