Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B78148T1473J9
B78148T1473J9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B78148T1473J9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B78148T1473J9
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 47UH 100MA 8.5 OHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B78148T1473J9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 47UH 100MA 8.5 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5437 pcs Tietolomake
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.130" Dia (3.30mm) suojaus Unshielded
Sarja MCC Arvioinnit -
Q @ Freq 60 @ 2.52MHz Pakkaus Tape & Box (TB)