B78148T3681K9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B78148T3681K9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B78148T3681K9 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | FIXED IND 680NH 530MA 480 MOHM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B78148T3681K9 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 680NH 530MA 480 MOHM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5247 pcs | Tietolomake | B78108T, B78148T Series |
| Kategoria | Induktorit, kelat, kuristimet | Tyyppi | Wirewound |
| Toleranssi | ±10% | Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.130" Dia (3.30mm) | suojaus | Unshielded |
| Sarja | MCC | Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | 35 @ 25.2MHz | Pakkaus | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case | Radial | Muut nimet | B78148T3681K 9 B78148T3681K009 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali - Core | Ceramic |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Induktanssiaste - Testi | 25.2MHz |
| induktanssi | 680nH | Korkeus - Istuva (Max) | 0.386" (9.80mm) |
| Taajuus - Self Resonant | 240MHz | Yksityiskohtainen kuvaus | 680nH Unshielded Wirewound Inductor 530mA 480 mOhm Max Radial |
| DC Resistance (DCR) | 480 mOhm Max | Nykyinen arvostelu | 530mA |