Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B81123C1472M289
B81123C1472M289
B81123C1472M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B81123C1472M289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B81123C1472M289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 4700PF 20% 500VAC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2560 pcs
Product parameter
Osa numero B81123C1472M289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 4700PF 20% 500VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 129178 pcs Tietolomake B81123 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Sarja B81123 Arvioinnit Y1
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 44 Weeks
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 4700pF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 4700pF Sovellukset EMI, RFI Suppression