Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B81123C1562M000
B81123C1562M000
B81123C1562M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B81123C1562M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B81123C1562M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5600PF 20% 500VAC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B81123C1562M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5600PF 20% 500VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5763 pcs Tietolomake B81123 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm)
Sarja B81123 Arvioinnit Y1
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-1653
B81123C1562M
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.630" (16.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 5600pF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 5600pF Sovellukset EMI, RFI Suppression