Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B81141C1103M189
B81141C1103M189
B81141C1103M189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B81141C1103M189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B81141C1103M189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10000PF 20% 440VAC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B81141C1103M189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10000PF 20% 440VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5208 pcs Tietolomake B81141 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 440V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Sarja B81141 Arvioinnit X1
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF Film Capacitor 440V Polyester, Metallized Radial kapasitanssi 10000pF