Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B81141C1224M000
B81141C1224M000
B81141C1224M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B81141C1224M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B81141C1224M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 20% 440VAC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero B81141C1224M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 20% 440VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 39842 pcs Tietolomake B81141 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 440V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm)
Sarja B81141 Arvioinnit X1
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-1663
B81141C1224M
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.083" (27.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF Film Capacitor 440V Polyester, Metallized Radial
kapasitanssi 0.22µF Sovellukset EMI, RFI Suppression