Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82422A3470K100
B82422A3470K100
B82422A3470K100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82422A3470K100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82422A3470K100
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 47NH 510MA 190 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs
Product parameter
Osa numero B82422A3470K100 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 47NH 510MA 190 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 393435 pcs Tietolomake B82422Ax100 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq 26 @ 50MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead Muut nimet 495-1717-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ceramic
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 10MHz induktanssi 47nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm) Taajuus - Self Resonant 1.35GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47nH Unshielded Wirewound Inductor 510mA 190 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 510mA Nykyinen - värikylläisyys -