Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82422A3390J108
B82422A3390J108
B82422A3390J108
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82422A3390J108 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82422A3390J108
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 39NH 530MA 180 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B82422A3390J108 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 39NH 530MA 180 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 292460 pcs Tietolomake B82422Ax100 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq 25 @ 50MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ceramic Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 10MHz
induktanssi 39nH Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm)
Taajuus - Self Resonant 1.45GHz Yksityiskohtainen kuvaus 39nH Unshielded Wirewound Inductor 530mA 180 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Nykyinen arvostelu 530mA