Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82422H1332K100
B82422H1332K100
B82422H1332K100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82422H1332K100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82422H1332K100
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 500MA 180 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B82422H1332K100 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 500MA 180 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5775 pcs Tietolomake B82422Hzzz
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead Muut nimet 495-1973-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.96MHz
induktanssi 3.3µH Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm)
Taajuus - Self Resonant 60MHz Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 420 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max Nykyinen arvostelu 500mA