Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82422H1334K000
B82422H1334K000
B82422H1334K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82422H1334K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82422H1334K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 330UH 90MA 13 OHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B82422H1334K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 330UH 90MA 13 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 193491 pcs Tietolomake B82422H Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq 20 @ 796kHz Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead Muut nimet 495-2648-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 796kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm)
Taajuus - Self Resonant 4.5MHz Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Wirewound Inductor 90mA 13 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max Nykyinen arvostelu 90mA