Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82471A1683K000
B82471A1683K000
B82471A1683K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82471A1683K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82471A1683K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 68UH 610MA 460 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero B82471A1683K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 68UH 610MA 460 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 102237 pcs Tietolomake B82471A1 Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.240" L x 0.220" W (6.10mm x 5.60mm) suojaus Unshielded