B82472G4104M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82472G4104M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B82472G4104M000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | FIXED IND 100UH 560MA 700 MOHM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1000 pcs | 3000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |
Product parameter
| Osa numero | B82472G4104M000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 100UH 560MA 700 MOHM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 139623 pcs | Tietolomake | B82472G4 Series Datasheet |
| Kategoria | Induktorit, kelat, kuristimet | Tyyppi | Wirewound |
| Toleranssi | ±20% | Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) | suojaus | Shielded |
| Sarja | B82472G4 | Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | - | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | Nonstandard | Muut nimet | 495-1813-2 B82472G4104M |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali - Core | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika | 28 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Induktanssiaste - Testi | 100kHz | induktanssi | 100µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.138" (3.50mm) | Taajuus - Self Resonant | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 100µH Shielded Wirewound Inductor 560mA 700 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 700 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu | 560mA | Nykyinen - värikylläisyys | 450mA |