Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82472G4333M000
B82472G4333M000
B82472G4333M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82472G4333M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82472G4333M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33UH 940MA 250 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero B82472G4333M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33UH 940MA 250 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 109232 pcs Tietolomake B82472G4 Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) suojaus Shielded