Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82473A1683K000
B82473A1683K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82473A1683K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82473A1683K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 68UH 850MA 280 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero B82473A1683K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 68UH 850MA 280 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 119862 pcs Tietolomake B82473A Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.327" L x 0.287" W (8.30mm x 7.30mm) suojaus Unshielded
Sarja B82473A1 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 495-77020-2
B82473A1683K
B82473A1683K-ND
B82473A1683K000-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 68µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 280 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 850mA Nykyinen - värikylläisyys 900mA