Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82473M1333K000
B82473M1333K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82473M1333K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82473M1333K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero B82473M1333K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 76075 pcs Tietolomake B82473M1 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.327" L x 0.287" W (8.30mm x 7.30mm) suojaus Unshielded
Sarja B82473M1 Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet B82473M1333K
B82473M1333K-ND
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 130 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.2A Nykyinen - värikylläisyys 1.3A
Liittyvät tuotteet
B82473A1334K000 Image
  • Osa#:B82475A1154M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:FIXED IND 150UH 780MA 470 MOHM