B82475A1154M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82475A1154M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B82475A1154M |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | FIXED IND 150UH 780MA 470 MOHM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | B82475A1154M | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 150UH 780MA 470 MOHM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 97124 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Induktorit, kelat, kuristimet | Tyyppi | Wirewound |
| Toleranssi | ±20% | Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.409" L x 0.370" W (10.40mm x 9.40mm) | suojaus | Unshielded |
| Sarja | B82475A1 | Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | - | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | Nonstandard | Muut nimet | B82475A1154M000 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali - Core | Ferrite |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Induktanssiaste - Testi | 100kHz |
| induktanssi | 150µH | Korkeus - Istuva (Max) | 0.228" (5.80mm) |
| Taajuus - Self Resonant | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 150µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 470 mOhm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 470 mOhm Max | Nykyinen arvostelu | 780mA |
| Nykyinen - värikylläisyys | 820mA |