Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82479A1333M000
B82479A1333M000
B82479A1333M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82479A1333M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82479A1333M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B82479A1333M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 84452 pcs Tietolomake B82479 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm) suojaus Unshielded
Sarja B82479A1 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 495-5705-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.280" (7.11mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 66 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 66 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3A Nykyinen - värikylläisyys 5.5A