Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82479A1562M000
B82479A1562M000
B82479A1562M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82479A1562M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82479A1562M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 5.3A 22 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero B82479A1562M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 5.3A 22 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 64974 pcs Tietolomake B82479 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm) suojaus Unshielded