Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82479G1683M000
B82479G1683M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82479G1683M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82479G1683M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 68UH 2A 138 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero B82479G1683M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 68UH 2A 138 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 94659 pcs Tietolomake B82479G1 Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm) suojaus Shielded