Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82479G1333M000
B82479G1333M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82479G1333M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82479G1333M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33UH 2.8A 75 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero B82479G1333M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33UH 2.8A 75 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 103378 pcs Tietolomake B82479G1 Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm) suojaus Shielded