Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82498F3470J000
B82498F3470J000
B82498F3470J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82498F3470J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82498F3470J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 47NH 600MA 130 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B82498F3470J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 47NH 600MA 130 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 180094 pcs Tietolomake B82498F Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric)
Koko / Dimension 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit -
Q @ Freq 65 @ 500MHz Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 495-1854-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ceramic
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 200MHz induktanssi 47nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) Taajuus - Self Resonant 2GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 130 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -