Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82498F3560G000
B82498F3560G000
B82498F3560G000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82498F3560G000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82498F3560G000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 56NH 600MA 140 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero B82498F3560G000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 56NH 600MA 140 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 162380 pcs Tietolomake B82498F Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric)
Koko / Dimension 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit -
Q @ Freq 60 @ 500MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)