B82498F3561J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82498F3561J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B82498F3561J000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | FIXED IND 560NH 230MA 1.3 OHM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | 30000 pcs | |
Product parameter
| Osa numero | B82498F3561J000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 560NH 230MA 1.3 OHM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 242592 pcs | Tietolomake | B82498F Series Datasheet |
| Kategoria | Induktorit, kelat, kuristimet | Tyyppi | Wirewound |
| Toleranssi | ±5% | Toimittaja Device Package | 0805 (2012 Metric) |
| Koko / Dimension | 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) | suojaus | Unshielded |
| Sarja | SIMID | Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | 23 @ 50MHz | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | Nonstandard | Muut nimet | 495-75360-2 B82498F3561J B82498F3561J-ND |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali - Core | Ceramic |
| Valmistajan toimitusaika | 10 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Induktanssiaste - Testi | 25MHz | induktanssi | 560nH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.055" (1.40mm) | Taajuus - Self Resonant | 400MHz |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 560nH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 1.3 Ohm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 1.3 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu | 230mA | Nykyinen - värikylläisyys | - |