Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82559A0293A020
B82559A0293A020
B82559A0293A020
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82559A0293A020 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82559A0293A020
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 29UH 7 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero B82559A0293A020 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 29UH 7 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23988 pcs Tietolomake B82559xA020 Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.846" L x 0.827" W (21.50mm x 21.00mm) suojaus Shielded