Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82559A0501A013
B82559A0501A013
B82559A0501A013
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82559A0501A013 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82559A0501A013
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 500NH 30A 0.78 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs1500 pcs3750 pcs5250 pcs
Product parameter
Osa numero B82559A0501A013 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 500NH 30A 0.78 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72018 pcs Tietolomake B82559xA013 Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.512" L x 0.421" W (13.00mm x 10.70mm) suojaus Shielded
Sarja ERU13 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 495-1866-2
B82559A 501A 13