Koti > Tuotteet > Suodattimet > Power Line suodatinmoduulit > B84143V0095R290
B84143V0095R290
B84143V0095R290
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B84143V0095R290 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B84143V0095R290
Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 760VAC 95A CHASS MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 24 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero B84143V0095R290 Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 760VAC 95A CHASS MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 24 pcs Tietolomake B84143VxR290 Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Nimellinen DC -
Jännite - Nimellisjännite 760V päättyminen Style Terminal Block, Wire Leads