Koti > Tuotteet > Suodattimet > Power Line suodatinmoduulit > B84143V0320R127
B84143V0320R127
B84143V0320R127
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B84143V0320R127 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B84143V0320R127
Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 600VAC 320A CHASS
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 11 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero B84143V0320R127 Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 600VAC 320A CHASS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11 pcs Tietolomake B84143VxR127
Kategoria Suodattimet Jännite - Nimellinen DC -
Jännite - Nimellisjännite 600V päättyminen Style Terminal Block