Koti > Tuotteet > Suodattimet > Power Line suodatinmoduulit > B84144A0090R140
B84144A0090R140
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B84144A0090R140 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B84144A0090R140
Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 90A CHASSIS MOUNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 265 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2 pcs
Product parameter
Osa numero B84144A0090R140 Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 90A CHASSIS MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 265 pcs Tietolomake B84144AxR140 Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Nimellinen DC -
Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta) 300V Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali) 520V
Jännite - Nimellisjännite - päättyminen Style Terminal Block
Sarja B84144 Muut nimet B84144A 90R140
B84144A90R140
Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi -
Taajuus - käyttö 50/60Hz Suodatintyyppi Three Phase (Wye)
nykyinen 90A kokoonpano Single Stage