Koti > Tuotteet > Suodattimet > Power Line suodatinmoduulit > B84144B0250S120
B84144B0250S120
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B84144B0250S120 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B84144B0250S120
Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 102 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero B84144B0250S120 Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 102 pcs Tietolomake B84144BxS120, S121 Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Nimellinen DC -
Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta) 305V Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali) 530V