Koti > Tuotteet > Suodattimet > Power Line suodatinmoduulit > B84742A0130R190
B84742A0130R190
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B84742A0130R190 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B84742A0130R190
Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FLTR 1KVDC 500VAC 130A CHAS
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 286 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2 pcs
Product parameter
Osa numero B84742A0130R190 Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FLTR 1KVDC 500VAC 130A CHAS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 286 pcs Tietolomake B84742AxR190 Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Nimellinen DC 1000V (1kV)
Jännite - Nimellisjännite 500V päättyminen Style Terminal Block