B84771A0010A000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B84771A0010A000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B84771A0010A000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B84771A0010A000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 23126 pcs | Tietolomake | B84771 Series Datasheet |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Jännite - UL | - |
| Jännite - IEC | 250VAC/DC | päättyminen | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Vaihda ominaisuuksia | - | Sarja | B84771 |
| paneelin paksuus | - | Paneeli Leikkaus Mitat | Variable Size |
| Pakkaus | Bulk | Muut nimet | 495-75267 B84771A 10A B84771A 10A B84771A10A B84771A10A-ND |
| Joitakin paikkoja | 3 | Asennustyyppi | Panel Mount, Flange |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali Paloluokitus | - |
| Valmistajan toimitusaika | 15 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Tulosuoja | IP40 | Sulakepidike, laatikko | - |
| Sulake | No | Suodatintyyppi | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Nykyinen - UL | - | Nykyinen - IEC | 10A |
| Liitintyyppi | Receptacle, Male Blades | liitin Style | IEC 320-C14 |
| Hyväksynnät | CSA, cUL, ENEC, UL |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
B84742A0100R190 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
LINE FLTR 1KVDC 500VAC 100A CHAS - Varastossa: