Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > ESS020W-0700-24
ESS020W-0700-24
ESS020W-0700-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESS020W-0700-24 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESS020W-0700-24
Valmistaja ERP Power
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 14-24V 700MA
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero ESS020W-0700-24 Valmistaja ERP Power
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 14-24V 700MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4533 pcs Tietolomake ESS, ESST Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino -
Voltage - lähtö 14 ~ 24 V Jännite - tulo (Min) 120VAC
Jännite - tulo (Max) 277VAC Tyyppi Constant Current
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm) Sarja ESS
Arvioinnit IP64 Virta (wattia) 17W
Muut nimet 1800-1012 Käyttölämpötila -
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, SCP
tehokkuus 87% himmennys ELV, Triac
Yksityiskohtainen kuvaus 700mA 14 ~ 24 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 700mA