Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > ESS030W-0550-42
ESS030W-0550-42
ESS030W-0550-42
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESS030W-0550-42 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESS030W-0550-42
Valmistaja ERP Power
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 550MA
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero ESS030W-0550-42 Valmistaja ERP Power
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 550MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4701 pcs Tietolomake ESS, ESST Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino -
Voltage - lähtö 28 ~ 42 V Jännite - tulo (Min) 120VAC
Jännite - tulo (Max) 277VAC Tyyppi Constant Current
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm) Sarja ESS
Arvioinnit IP64 Virta (wattia) 23W
Muut nimet 1800-1032 Käyttölämpötila -
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, SCP tehokkuus 87%
himmennys ELV, Triac Yksityiskohtainen kuvaus 550mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 550mA Hyväksynnät cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA