Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXC200-8330SW
LXC200-8330SW
LXC200-8330SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXC200-8330SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXC200-8330SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 14-24V 8.33A
Product parameter
Osa numero LXC200-8330SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 14-24V 8.33A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1503 pcs Tietolomake LXC200 SeriesLED Brochure
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 3.2 lbs (1.5kg)
Voltage - lähtö 14 ~ 24 V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 10.43" L x 3.13" W x 1.81" H (265.0mm x 79.5mm x 46.0mm)
Sarja LXC200 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 200W Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OTP, OVP, SCP
tehokkuus 90% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 8.33A 14 ~ 24 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 8.33A