Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXC25-0450SW
LXC25-0450SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXC25-0450SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXC25-0450SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 19-56V 450MA
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LXC25-0450SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 19-56V 450MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4604 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 0.441 lb (200.03g)
Voltage - lähtö 19 ~ 56 V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 3.07" L x 3.15" W x 1.06" H (78.0mm x 80.0mm x 27.0mm)
Sarja LXC25 Arvioinnit IP66
Virta (wattia) 25W Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OVP, SCP tehokkuus 84%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 450mA 19 ~ 56 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 450mA Hyväksynnät CE, cULus, EN