Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXD150-0350SW
LXD150-0350SW
LXD150-0350SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXD150-0350SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXD150-0350SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 214-428V
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero LXD150-0350SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 214-428V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1221 pcs Tietolomake LXD150 SeriesLED Brochure
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 3.2 lbs (1.5kg)
Voltage - lähtö 214 ~ 428 V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 10.43" L x 3.13" W x 1.81" H (265.0mm x 79.5mm x 46.0mm)
Sarja LXD150 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 150W Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OVP, SCP
tehokkuus 93.5% himmennys Analog
Yksityiskohtainen kuvaus 350mA 214 ~ 428 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 350mA