Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXD150-0450SW
LXD150-0450SW
LXD150-0450SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXD150-0450SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXD150-0450SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 166-333V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Osa numero LXD150-0450SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 166-333V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1031 pcs Tietolomake LXD150 SeriesLED Brochure
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 3.2 lbs (1.5kg)
Voltage - lähtö 166 ~ 333 V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 10.43" L x 3.13" W x 1.81" H (265.0mm x 79.5mm x 46.0mm)
Sarja LXD150 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 150W Muut nimet 633-1162
LXD150-0450SW-ND
LXD1500450SW
Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OVP, SCP tehokkuus 93%
himmennys Analog Yksityiskohtainen kuvaus 450mA 166 ~ 333 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 450mA Hyväksynnät CE, cULus, EN