Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXV100-012SW
LXV100-012SW
LXV100-012SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXV100-012SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXV100-012SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 12V 8.33A
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero LXV100-012SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 12V 8.33A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1936 pcs Tietolomake LED Brochure
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 2.1 lbs (952.5g)
Voltage - lähtö 12V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Voltage topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 7.24" L x 2.66" W x 1.46" H (184.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Sarja LXV100 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 100W Muut nimet 633-1096
LXV100012SW
Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 91%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 8.33A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 8.33A Hyväksynnät CE, cULus, EN