Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXV200-054SW
LXV200-054SW
LXV200-054SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXV200-054SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXV200-054SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 54V 3.7A
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero LXV200-054SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 54V 3.7A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1507 pcs Tietolomake LED BrochureLXV200 Series
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 2.2 lbs (997.9g)
Voltage - lähtö 54V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Voltage topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 8.90" L x 2.66" W x 1.57" H (226.0mm x 67.5mm x 40.0mm)
Sarja LXV200 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 200W Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP
tehokkuus 93% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.7A 54V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 3.7A