Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXV25-018SW
LXV25-018SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXV25-018SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXV25-018SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 18V 1.4A
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LXV25-018SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 18V 1.4A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5421 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino -
Voltage - lähtö 18V Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension - Sarja LXV25
Arvioinnit - Virta (wattia) 25W
Käyttölämpötila - Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus - himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.4A 18V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 1.4A