Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXV250-052SW
LXV250-052SW
LXV250-052SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXV250-052SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXV250-052SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 52V 4.8A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 916 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero LXV250-052SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 52V 4.8A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 916 pcs Tietolomake LED BrochureLXV250 Series
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 2.9 lbs (1.3kg)
Voltage - lähtö 52V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Voltage topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 9.88" L x 3.46" W x 1.30" H (251.0mm x 88.0mm x 33.0mm)
Sarja LXV250 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 250W Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C
tehokkuus 93.5% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.8A 52V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 4.8A