Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - sillan tasasuuntaajat > KBPC35005T
KBPC35005T
KBPC35005T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KBPC35005T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KBPC35005T
Valmistaja GeneSiC Semiconductor
Kuvaus DIODE BRIDGE 50V 35A KBPC-T/W
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero KBPC35005T Valmistaja GeneSiC Semiconductor
Kuvaus DIODE BRIDGE 50V 35A KBPC-T/W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 56522 pcs Tietolomake KBPC-(T,W)(-1);GBPC-T Pkg DwgKBPC35005T/W ~ 3504T/W
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Peak Reverse (Max) 50V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 17.5A teknologia Standard
Toimittaja Device Package KBPC Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 4-Square, KBPC-T
Muut nimet KBPC35005T/WGN
KBPC35005T/WGN-ND
KBPC35005TGN
KBPC35005TW
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi QC Terminal Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Single Phase Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V QC Terminal KBPC
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 50V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 35A