KBPC35005W
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KBPC35005W luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | KBPC35005W |
|---|---|
| Valmistaja | GeneSiC Semiconductor |
| Kuvaus | DIODE BRIDGE 50V 35A KBPC-W |
Product parameter
| Osa numero | KBPC35005W | Valmistaja | GeneSiC Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE BRIDGE 50V 35A KBPC-W | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 56224 pcs | Tietolomake | KBPC35005T/W ~ 3504T/W |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Peak Reverse (Max) | 50V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.1V @ 17.5A | teknologia | Standard |
| Toimittaja Device Package | KBPC-W | Sarja | - |
| Pakkaus | Bulk | Pakkaus / Case | 4-Square, KBPC-W |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 4 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | diodi Tyyppi | Single Phase |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole KBPC-W | Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 5µA @ 50V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | 35A |