Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Yksittäiset johtokaapelit (kytkentäkaapelit) > C2040A.21.05
C2040A.21.05
C2040A.21.05
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2040A.21.05 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2040A.21.05
Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW 1000'
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 495 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Osa numero C2040A.21.05 Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW 1000' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 495 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 20 AWG
Jännite 300V Sarja 2040A