Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Yksittäiset johtokaapelit (kytkentäkaapelit) > C2052A.12.01
C2052A.12.01
C2052A.12.01
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2052A.12.01 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2052A.12.01
Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP SOLID 18AWG BLACK 100'
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Osa numero C2052A.12.01 Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP SOLID 18AWG BLACK 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5840 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 18 AWG
Jännite 300V Sarja 2052A